אבי סינגולדה - ללא ספק אחד מהגיטריסטים הבולטים מכל הזמנים! ניגן עם אריאל זילבר, יגאל בשן ומשנת 1992 החל לעבוד עם שלמה ארצי. סינגולדה ניגן בהקלטות עם רוב אומני ישראל, ביניהם: אייל גולן, שרית חדד, ארכדי דוכין, אריק אינשטיין, ריטה, רמי קלינשטיין ועוד רבים. סינגולדה גם משתמש בסטרינג טיי בגיטרות הספרדיות!

אוסקר הררו - נגן, מלחין ודידקט של הגיטרה פלמנקו. זכה בפרסים ושבחים מהגבוהים יותר. חלוץ בפדגוגיה של הגיטרה פלמנקו. העביר קורסים וקונצרטים ברוסיה, פולין, איסלנד, פנמה, ישראל, איטליה, מצרים, ארגנטינה ועוד. מאפיון אותו גישה וראיה מיוחדת של המוסיקה פלמנקה. הררו שם "סטרינג טיי" בגיטרות שלו!

דיויד ברוזה - כוכב העל הישראלי, נחשב לאחד המוזיקאים הדינמיים והתוססים ביותר בעולם הזמר ‫/ מלחין / נגינה.‬ ‬ההופעות הכריזמטיות והאנרגטיות שלו‫,‬ הביאו לקהלים ברחבי העולם, שילוב של שלושת המדינות השונות שבו הוא גדל: ישראל, ספרד ואנגליה.‬ הכולל שירים של גדולי המשוררים בעולם‫.‬ גם דיויד ברוזה אוהב את ‫"‬סטרינ טיי‫"‬

איתמר ארז מוסיקאי‫,‬ מלחין, גיטריסט ופסנתרן. זכה בפרס היוקרתי של ראש הממשלה למלחינים (תשנ”ז) והינו אחד מהזוכים הצעירים ביותר שזכו בפרס יוקרתי זה. מנהיג "אנסמבל אדמה‫"‬ המנגן מיצירותיו וחבר באנסמבל של רב אמן מוסיקת העולם עומר פארוק טקבילק. המוסיקה הקונצרטנטית שלו בוצעה על ידי נגנים סולנים, הרכבים קאמריים ותזמורות בארץ וברחבי העולם‫.‬ בתמונה איתמר ארז ‫"‬לובש‫"‬ סטרינג טיי‫.‬ צילום ‫-‬ נועם דהאן‬

מלבני הגללית (אבן חלב) של ה"סטרינג-טיי" מוסיפים לגשר התחתון מראה ייחודי ונקי מקצוות מיתרים מבצבצים. הקשר נעשה על מלבן ה"סטרינג-טיי" ולא על הגשר, מה שמונע שריטות ומקל על הקשירה. אפילו צליל הגיטרה מתעצם היות והמיתר לא מלופף ישירות על הגשר.